Nasza firma

Nasza firma

MIKROKASA S.A. zajmuje się udzielaniem pożyczek od 1 000,00 zł do 15 000,00 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. Warunkiem przyznania pożyczki gotówkowej jest pozytywna ocena zdolności kredytowej przeprowadzona przez dział oceny ryzyka. Jesteśmy uczciwi w tym co robimy, nasza umowa jest czytelnym dokumentem, w którym wszystkie koszty są dokładnie wskazane. W każdej chwili trwania umowy Klient może dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, co w rezultacie pozwala mu zaoszczędzić na kosztach związanych z zawartą umową. Zależy nam, aby klienci świadomie korzystali z naszej oferty.

Historia Mikrokasy

2006

Początek

Początek działalności na rynku pożyczek gotówkowych jako spółka cywilna FART.

2009

Spółka Mikrokasa

Przekształcenie firmy w spółkę MIKROKASA sp.z o.o., dynamiczny rozwój, pozyskiwanie nowych Klientów.

2011

Poszerzamy horyzonty!

Zawiązanie spółki akcyjnej MIKROKASA S.A., zmiana systemu sprzedaży, poszerzenie oferty na teren całego kraju.

2011

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Nawiązanie współpracy z KPF, MIKROKASA S.A., staje się sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk dla firm zrzeszonych w KPF.

2013

Firma Przyjazna Finansowo

Uzyskanie godła Firmy Przyjaznej Finansowo, klienci ocenili firmę jako godną zaufania.

2013

Debiut w rynku Catalyst

Emisja obligacji i debiut na rynku Catalyst.

Piszą o nas

Gazeta
28.11.2014

Na początku listopada zarząd Mikrokasy podjął uchwałę w sprawie ustanowienia I programu emisji obligacji, na podstawie którego spółka może emitować obligacje w jednej lub większej liczbie serii, w ramach co najmniej dwóch ofert publicznych, o łącznej wartości do 8 mln zł.

Forbes
24.11.2014

Stąd coraz większa aktywność pożyczkowych emitentów na rynku obligacji Catalyst (obecnie np. Mikrokasa SA prowadzi emisję), cesje nieprzeterminowanych wierzytelności, poszukiwanie inwestorów strategicznych oraz planowane sprzedaże i fuzje całych przedsiębiorstw.

Parkiet
11.11.2014

Mikrokasa właśnie ruszyła z programem publicznych emisji wartym 8 mln zł (emisje prowadzone są na podstawie memorandum, KNF zatwierdza w tym przypadku tylko materiały marketingowe). Spółka oferuje inwestorom sztywne 9,2 proc. przez dwa lata, co odpowiada – w obecnych warunkach – marży sięgającej 7,26 pkt proc. ponad WIBOR3M.

Certyfikaty jakości

Fwf logo wideFpk wide

Partnerzy

KpfBik
Promo text