FpkKonferencjaprzedsiebiorstwFirmawiarygodnafinansowoLaurPrzedsiebiorstwo przyszlosciOdpowiedzialny pozyczkodawca
10y big
Kolko mergeKolkoZnakTytul
10y big
Jaka kwota?
200 zł
3 000 zł

Na jak długo?
mc
1 mc
1 mc

Jaka kwota?
1 000 zł
20 000 zł

Na jak długo?
mc
12 mc
30 mc

Jaka kwota?
1 000 zł
50 000 zł

Na jak długo?
mc
12 mc
60 mc

Infolinia:
Miesięczna rata
-
Okres
-
RRSO
-
Całkowita kwota do spłaty
-
Data spłaty pierwszej raty
Data spłaty pożyczki
-
Infolinia:
FpkKonferencjaprzedsiebiorstwFirmawiarygodnafinansowoLaurPrzedsiebiorstwo przyszlosciOdpowiedzialny pozyczkodawca

Wybrane Informacje o Mikrokasa S.A.

Lock big
BezpieczeństwoMikrokasa S.A. jest instytucją pożyczkową działającą zgodnie z ustawą z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 1528 z późn. zm.) wpisaną do Rejestru instytucji pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP000022. Rejestr instytucji pożyczkowych dostępny jest na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.Rejestr instytucji pożyczkowych
Star big
DoświadczeniePosiadamy wielotetnie doświadczenie w doradztwie finansowym
Ok big
Nienaganna opiniaDokonaliśmy mnóstwo transakcji zakończonych pozytywnymi opiniami naszych Klientów
About1

Jesteśmy rzetelną firmą

W swoich działaniach kierujemy się rzetelnością i uczciwością, działamy zgodnie z prawem i zasadami dobrych praktyk. Respektujemy normy etyczne - zarówno swoich pracowników, jak i partnerów biznesowych traktujemy z ogromnym szacunkiem.
About2

Mamy inne podejście

Każdy Klient jest dla nas partnerem, dlatego liczy się jego zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. Stawiamy na indywidualne podejście i wysoki standard obsługi naszych Klientów.
About3

Spłacaj wcześniej

Wcześniejsza spłata pożyczki jest korzystna w każdym okresie jej trwania, ponieważ pozwala oszczędzić na kosztach pożyczki. Każdy nasz pracownik chętnie i szybko udzieli informacji o kwocie do spłaty zobowiązania na dany dzień.
About4

Wiele nagród

Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień, m.in. Firma Wiarygodna Finansowo i Firma Przyjazna Klientowi oraz uczestnikami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Najważniejszą nagrodą pozostaje jednak dla nas zadowolenie naszych Klientów.
About5

Sprawna obsługa

Dla naszych pracowników najważniejszym celem jest prawidłowe, szybkie i zrozumiałe przekazywanie informacji naszym Klientom. Nie ma dla nas problemów, które nie są do rozwiązania.
About6

Wyjątkowy dział ugód

Mamy świadomość, że w życiu zdarzają się nieplanowane trudności, dlatego w trosce o dobro Klientów stworzyliśmy Dział Ugód celem polubownego rozwiązywania problemów ze spłatą zobowiązań. Wszystkie ugody zawierane są bezpłatnie i dostosowane do faktycznych możliwości finansowych Klienta.
Promo text
Promo text