Nasza firma

Nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy potrzebują w krótkim czasie i bez zbędnych formalności otrzymać szybką decyzję kredytową. Pożyczka przyznawana jest na realizację własnych potrzeb.

Pożyczka na miesiąc

Przyznawana jest w kwocie od 200 zł do 3 000 zł.

Do przyznania pożyczki wymagana jest pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Check full
Szybko - weryfikacja wniosku nawet w 60 sekund, a środki na Twoim koncie nawet w 15 minut!
Check full
Wygodnie - możliwość złożenia wniosku online.

Check full
Przejrzyście - warunki umowy są skonstruowane tak, aby były jasne i zrozumiałe dla każdego Klienta.
Check full
Bezpiecznie - działamy zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk.

About1

Jesteśmy rzetelną firmą

W swoich działaniach kierujemy się rzetelnością i uczciwością, działamy zgodnie z prawem i zasadami dobrych praktyk. Respektujemy normy etyczne - zarówno swoich pracowników, jak i partnerów biznesowych traktujemy z ogromnym szacunkiem.
About2

Mamy inne podejście

Każdy Klient jest dla nas partnerem, dlatego liczy się jego zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. Stawiamy na indywidualne podejście i wysoki standard obsługi.
About3

Spłacaj wcześniej

Wcześniejsza spłata pożyczki jest korzystna w każdym okresie jej trwania, ponieważ pozwala oszczędzić na kosztach pożyczki. Każdy nasz pracownik chętnie i szybko udzieli informacji o kwocie do spłaty zobowiązania na dany dzień.
About4

Wiele nagród

Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień, m.in. Firma Wiarygodna Finansowo i Firma Przyjazna Klientowi oraz uczestnikami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Najważniejszą nagrodą pozostaje jednak dla nas zadowolenie naszych Klientów.
About5

Sprawna obsługa

Dla naszych pracowników najważniejszym celem jest prawidłowe, szybkie i zrozumiałe przekazywanie informacji naszym Klientom. Nie ma dla nas problemów, które nie są do rozwiązania.
About6

Wyjątkowy dział ugód

Mamy świadomość, że w życiu zdarzają się nieplanowane trudności, dlatego w trosce o dobro Klientów stworzyliśmy Dział Ugód celem polubownego rozwiązywania problemów ze spłatą zobowiązań. Wszystkie ugody zawierane są bezpłatnie i dostosowane do faktycznych możliwości finansowych Klienta.