Nasza firma

Nasza oferta

10y small

Swoją ofertę kierujemy do osób, które potrzebują pożyczki na realizację własnych potrzeb.

W każdym okresie trwania pożyczki Klient może dokonać wcześniejszej spłaty, dzięki czemu zostaną pomniejszone koszty związane z okresem kredytowania takie jak odsetki i prowizja administracyjna. W przypadku niespodziewanych trudności finansowych w trosce o dobro Klientów utworzyliśmy Dział Ugód, który służy pomocą polubownego rozwiązania problemu. Każda oferta dostosowywana jest do potrzeb i możliwości Klientów. Poniżej dogodne warianty pożyczki:

Pożyczka na miesiąc przyznawana jest w kwocie od 200 zł do 3 000 zł na okres jednego miesiąca. Produkt skierowany jest głównie do Klientów, którzy potrzebują w krótkim czasie i bez zbędnych formalności otrzymać szybką decyzję kredytową. Do przyznania pożyczki wymagana jest pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Pożyczka na raty przyznawana jest w kwocie od 1 000 zł do 20 000 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. Produkt skierowany jest do Klientów, którzy chcą regulować swoje zobowiązanie w stałych miesięcznych ratach.

Pożyczka konsolidacyjna przyznawana jest w kwocie od 1 000 zł do 50 000 zł na okres od 12 do 60 miesięcy. Produkt skierowany jest do Klientów, którzy chcą połączyć swoje zobowiązania w jedną dogodną ratę i otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel.

About1

Jesteśmy rzetelną firmą

W swoich działaniach kierujemy się rzetelnością i uczciwością, działamy zgodnie z prawem i zasadami dobrych praktyk. Respektujemy normy etyczne - zarówno swoich pracowników, jak i partnerów biznesowych traktujemy z ogromnym szacunkiem.
About2

Mamy inne podejście

Każdy Klient jest dla nas partnerem, dlatego liczy się jego zadowolenie ze współpracy z naszą firmą. Stawiamy na indywidualne podejście i wysoki standard obsługi.
About3

Spłacaj wcześniej

Wcześniejsza spłata pożyczki jest korzystna w każdym okresie jej trwania, ponieważ pozwala oszczędzić na kosztach pożyczki. Każdy nasz pracownik chętnie i szybko udzieli informacji o kwocie do spłaty zobowiązania na dany dzień.
About4

Wiele nagród

Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych wyróżnień, m.in. Firma Wiarygodna Finansowo i Firma Przyjazna Klientowi oraz uczestnikami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Najważniejszą nagrodą pozostaje jednak dla nas zadowolenie naszych Klientów.
About5

Sprawna obsługa

Dla naszych pracowników najważniejszym celem jest prawidłowe, szybkie i zrozumiałe przekazywanie informacji naszym Klientom. Nie ma dla nas problemów, które nie są do rozwiązania.
About6

Wyjątkowy dział ugód

Mamy świadomość, że w życiu zdarzają się nieplanowane trudności, dlatego w trosce o dobro Klientów stworzyliśmy Dział Ugód celem polubownego rozwiązywania problemów ze spłatą zobowiązań. Wszystkie ugody zawierane są bezpłatnie i dostosowane do faktycznych możliwości finansowych Klienta.
Promo text